WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::15,16,17.04.2019 - EGZAMINY ÓSMOKLASISTY - DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Archiwum - Aktualności

22 czerwca 2018 20:06

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nie istnieje chyba uczeń, który nie zgodziłby się ze stwierdzeniem, że ostatni dzień nauki to najradośniejszy dzień roku szkolnego. Po wielu miesiącach ciężkiej, owocnej pracy przychodzi czas odpoczynku i zabawy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się w naszej szkole w dniu 22 czerwca. O godzinie 9.30 została odprawiona dziękczynna Msza święta w kościele parafialnym św. Benedykta w Srocku, a następnie rozpoczęła się uroczysta akademia na terenie szkoły. 

Po odśpiewaniu hymnu i wyprowadzeniu sztandaru szkoły, Dyrektor szkoły – Marzena Kozłowska odczytała list Rzecznika Praw Dziecka skierowany do  dzieci i młodzieży. Następnie wraz z wychowawcami gratulowała najlepszym uczniom Szkoły osiągniętych przez nich sukcesów: bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowej frekwencji i zachowania oraz udziału i zajęciu zaszczytnych miejsc w olimpiadach, turniejach i konkursach. Uczniowie ci otrzymali  świadectwa z paskiem, dyplomy oraz nagrody książkowe.

Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, odbierali świadectwa promocyjne do następnej klasy, dziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz wychowanie i rozpoczęły się długo oczekiwane przez wszystkich wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom  naszej szkoły bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów, przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym.Przeczytano: 339 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: