WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Pedagog szkolny oferuje swoją pomoc uczniom i Rodzicom- więcej informacji w zakładce "ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA"::Informacje dla uczniów i Rodziców dotyczące zagrożenia koronawirusem w zakładce KOMUNIKATY.

Aktualności

09 września 2020 21:07 | Aktualności

Darmowy MS Office dla uczniów naszej szkoły

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym mają możliwość bezpłatnego korzystania z najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoft Office w ramach usługi Office 365 A1 dla szkół.

W tym tygodniu wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymają loginy i hasła do bezpłatnej usługi Office 365.
Jest to platforma z dostępem do pakietu Office (m.in. Word, Power Point, Excel) oraz aplikacji Teams dającej możliwość prowadzenia lekcji online, gdyby nastąpiła taka potrzeba. Z tej usługi uczniowie będą również na bieżąco korzystać na lekcjach informatyki. Bardzo prosimy o zapamiętanie podanych haseł i loginów!
Aby korzystać z usługi należy zalogować się na stronie www.office.com/?omkt=pl-pl&WT.mc_id=MSN_site
Bardzo prosimy o sprawdzenie dostępu za pomocą otrzymanych haseł. W razie problemów prosimy o kontakt z p. Martą Krzysztofik na maila martakrzysztofik809@gmail.com.

Dla ułatwienia dołączamy link do krótkiego filmu instruktażowego:
https://www.youtube.com/watch?v=gsYNokUKCgU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1DRSD7jcun8Bu4uDsfh5Jnipn_Sd7A9-FEhqa0ezJ7-5z8IXL6JPR5_z8

Przeczytano: 174 razy. Wydrukuj|Do góry