WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Pedagog szkolny oferuje swoją pomoc uczniom i Rodzicom- więcej informacji w zakładce "ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA"::Informacje dla uczniów i Rodziców dotyczące zagrożenia koronawirusem w zakładce KOMUNIKATY.

Aktualności

29 czerwca 2020 23:49 | Aktualności

Wyniki nauczania za rok szkolny 2019/2020




ŚREDNIA KLAS IV-VIII

IV- 4,62

V - 4,12

VI - 4,77

VII - 4,19

VIII- 4,17 

Najwyższą średnią sposród klas IV-VIII uzyskała klasa VI, która otrzymuje okolicznościowy dyplom oraz puchar. GRATULUJEMY !!!

kl

 

 

FREKWENCJA KLAS I-VIII

I - 93%

II- 95,05%

III- 97,73%

IV- 94,83%

V- 90,51%

VI- 96,56%

VII- 94,87%

VIII- 88,64%

 

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ OCEN 4,75 i OCENĄ ZACHOWANIA CO NAJMNIEJ BARDZO DOBRĄ

(świadectwa z czerwonym paskiem

 

Klasa IV - Antoni Kotlicki (4,91); Wiktoria Pietrzkowska (4,91); Dawid Libertowski (5,27); Nikola Olszewska (5,45); Emilia Osmulska (5,55); Jakub Siniarski (5,18)

  

Klasa V – Aleksandra Goszczyńska (5,25); Roksana Nastarowicz (5,25)

  

Klasa VI  - Jan Bajdor (4,83), Julia Grochala (4,75); Krzysztof Pyć (5,08); Barłomiej  Cieplucha (5,16); Natalia Jabłońska (5,33); Maria Kłys (5,45); Adam Olczyk (5,33); Bartłomiej Pietrzkowski (5,16); Zuzanna Świerczyńska (5,25)

 

Klasa VII – Julia Plocek (5,21); Magdalena Piotrkowska (5,14)

  

Klasa VIII – Magdalena Kopańska (4,85); Wiktoria Szymczyk (4,79); Julia Kafar (5,14); Maja Sochacka (5,14)


 

UCZNIOWIE TYPOWANI DO STYPENDIUM NAUKOWEGO:

 

Klasa IV 

Dawid Libertowski (5,27)

Nikola Olszewska (5,45)

Emilia Osmulska (5,55)

Jakub Siniarski (5,18)

 

Klasa V 

Aleksandra Goszczyńska (5,25)

Roksana Nastarowicz ( 5,25)

 

Klasa VI 

Krzysztof Pyć (5,08)

Barłomiej Cieplucha (5,16)

Natalia Jabłońska (5,33)

Maria Kłys (5,45)

Adam Olczyk (5,33)

Bartłomiej Pietrzkowski (5,16)

Zuzanna Świerczyńska (5,25)

 

Klasa VII

Julia Plocek (5,21)

Magdalena Piotrkowska (5,14)

  

Klasa VIII 

Julia Kafar (5,14)

Maja Sochacka (5,14)


NAJLEPSI UCZNIOWIE Z KLAS I-III

 

Klasa I

Tymoteusz Gliński,

Oliwier Krawętek,

Weronika Olszewska,

Alicja Sochacka, 

Maria Rzepecka

 

Klasa II

Gabriela Komorowska,

Alan Pietrzkowski,

Łukasz Kafar

 

 Klasa III 

Bartłomiej Bąbel,

Cyprian Dąbrowski,

Marcelina Domańska,

Izabela Frydrych, 

Krystian Kłosiński


Przeczytano: 57 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: