WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Pedagog szkolny oferuje swoją pomoc uczniom i Rodzicom- więcej informacji w zakładce "ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA"::Informacje dla uczniów i Rodziców dotyczące zagrożenia koronawirusem w zakładce KOMUNIKATY.

Aktualności

11 marca 2020 15:04 | Aktualności

Komunikat Dyrektora Szkoły

Komunikat dyrektora szkoły

W związku z szerzącymi się nieprawdziwymi informacjami mówiącymi, że córka jednej z pracownic Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym jest objęta kwarantanną ze względu na możliwość zarażenia koronawirusem informuję:

Córka pracownika szkoły nie odbywa kwarantanny. Decyzją dyrektora szkoły w Piotrkowie Trybunalskim, do której uczęszcza, uczniowie po powrocie z wycieczki do Hiszpanii są tylko profilaktycznie pod nadzorem sanepidu.

Badanie lekarskie jednoznacznie potwierdziło, że brak objawów jakiejkolwiek choroby u córki pracownika.

Rozmowy dyrektora Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym z pracownikami sanepidu – w Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi również wykluczyły niebezpieczeństwo, które mogłoby płynąć z tej strony.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym zwraca się z apelem o nierozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji i zachowanie spokoju w tak trudnej dla całego kraju sytuacji.

Przeczytano: 195 razy. Wydrukuj|Do góry