WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::W zakładce KOMUNIKATY informacja dotycząca postępowania w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz informacje z Gminy Tuszyn w sprawie segregacji odpadów.::27 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu (więcej informacji w Aktualnościach)::W zakładce REKRUTACJA informacje nt składania "Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego" w formie elektronicznej.

Aktualności

12 lutego 2020 17:16 | Aktualności

Wyjazd na lodowisko

We wtorek, 11 lutego 2020 r. uczniowie z klas IV-VIII, w liczbie 41 osób, pod opieką p. B.Mastalerza, p. E.Błaszczyk oraz p. M.Gosławskiej udali się na kryte lodowisko w Bełchatowie. Celem wycieczki było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy.

Można było zauważyć, że dzieci, bardziej obeznane z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się jednak bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc a niektórym również "przyjaciel pingwinek". To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie. Na zakończenie uczestnicy wycieczki chętnie zjedli posiłek w McDonaldzie.

Przeczytano: 114 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: