WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::W zakładce KOMUNIKATY informacja dotycząca postępowania w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz informacje z Gminy Tuszyn w sprawie segregacji odpadów.::27 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu (więcej informacji w Aktualnościach)::W zakładce REKRUTACJA informacje nt składania "Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego" w formie elektronicznej.

Aktualności

11 stycznia 2020 14:37 | Aktualności

CHOINKA 2020 - zabawa karnawałowa

W sobotę, 11 stycznia 2020r.  odbyła się zabawa choinkowa zorganizowana przez Radę Rodziców i pedagogów ze Szkoły Podstawowej w Wodzinie Prywatnym. Do szkoły licznie przybyli uczniowie wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych, rodzice oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości. Dzieci prezentowały się w pięknych strojach karnawałowych. W czasie zabawy, do której przygrywał p. Arkadiusz Barański, odbyło się wiele konkursów zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Chętnych do udziału w nich nie brakowało a wszyscy uczestnicy byli nagradzani.

Nauczyciele wraz z uczniami najstarszych klas zadbali o wystrój sali gimnastycznej a  rodzice dla swoich pociech przygotowali poczęstunek. Były kanapki, ciasto, napoje oraz owoce. Po nim czym prędzej każdy wracał na salę.

Jak co roku nie mogło zabraknąć również Mikołaja, który przybył z worem pełnym słodości dla każdego ucznia.

Ta wspaniała impreza zakończyła się o godzinie 19.00. Upłynęła w miłym nastroju, a wszystkim dopisywał dobry humor.

        

Przeczytano: 85 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: