WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::W zakładce KOMUNIKATY informacja dotycząca postępowania w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz informacje z Gminy Tuszyn w sprawie segregacji odpadów.::27 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu (więcej informacji w Aktualnościach)::W zakładce REKRUTACJA informacje nt składania "Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego" w formie elektronicznej.

Aktualności

19 grudnia 2019 19:48 | Aktualności

Wigilia Bożego Narodzenia w szkole

Wigilia to szczególny dzień dla każdego. Czas spokoju, jedności i pojednania. Wspólna uroczystość w szkole integruje uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców. Tworzymy jedną wielką rodzinę. 

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadziliśmy się  w czwartek, 19 grudnia. Po przywitaniu wszystkich przybyłych obejrzeliśmy przygotowane przez uczniów klasy IV i VII przedstawienie bożonarodzeniowe. Następnie Dyrektor szkoły, nauczyciele, uczniowie, pracownicy obsługi, rodzice oraz zaproszeni goście złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem. Potem usiedliśmy do wieczerzy wigilijnej. Na odświętnie przygotowanych stołach  znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy. Dookoła błyszczały świąteczne dekoracje. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości, wzbogacona została śpiewem kolęd, które są nieodłącznym elementem świętowania. Dzięki tym akcentom wszyscy poczuli już klimat nadchodzących, najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytano: 247 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: