WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::W zakładce KOMUNIKATY informacja dotycząca postępowania w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz informacje z Gminy Tuszyn w sprawie segregacji odpadów.::27 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu (więcej informacji w Aktualnościach)::W zakładce REKRUTACJA informacje nt składania "Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego" w formie elektronicznej.

Aktualności

19 grudnia 2019 18:57 | Aktualności

Podziękowanie od zespołu "Szlachetnej Paczki"

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Jagoda z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Jagoda była bardzo zaskoczona ilością paczek. Nie dowierzała, że to wszystko jest dla nich. Ucieszyła się bardzo z ubrań i środków dla dziecka - pomoże jej to zaoszczędzić pieniądze, Tosia od razu zainteresowała się lalką jaką dostała. Maskotki -przytulanki od razu stały się tymi ulubionymi. Mama była bardzo szczęśliwa gdy okazało się że wśród prezentów są też bony dla niej.

Słowo od Rodziny

Rodzina bardzo dziękowała Darczyńcom. Zaprosiła ich do siebie. Chcą przekazać Darczyńcom upominek osobiście,

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję Państwu za wybranie właśnie tej rodziny. Idealnie trafiliście w ich potrzeby, doskonale poradziliście sobie z zebraniem odpowiednich rzeczy. Jestem bardzo szczęśliwa, że w Państwa imieniu mogłam przekazać paczkę. W 100 % spełniła ona potrzeby rodziny. Korzystając z okazji chcę życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś! 
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

 

Przeczytano: 74 razy. Wydrukuj|Do góry