WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::REKRUTACJA DO KLASY 1 - informacje w zakładce REKRUTACJA::Pedagog szkolny oferuje swoją pomoc uczniom i Rodzicom- więcej informacji w zakładce "ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA"::Nowe informacje dla uczniów i Rodziców dotyczące zagrożenia koronawirusem w zakładce KOMUNIKATY

Aktualności

30 listopada 2019 14:35 | Aktualności

Andrzejki w szkole

W piątek, 29 listopada,  Samorząd Uczniowski zorganizował święto św. Andrzeja 
dla całej społeczności uczniowskiej.

W tym dniu szkolny korytarz  został zamieniony  w "salę wróżb". To dziewczęta 
z klas IV-VIII  zadbały o magiczny nastrój. Rada Samorządu Uczniowskiego na ten moment przeobraziła się we wróżki, cyganki i czarodziejki.

Te niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wosku, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw 
z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie, które ukryte zostały w przygotowanych ciasteczkach i rogalikach. Wszyscy gorączkowo czytali co im los przyniesie,  kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wszystko to oczywiście traktowali z przymróżeniem oka.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Przeczytano: 263 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: