WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Życzymy wszystkim wspaniałych WAKACJI!!! Do zobaczenia za dwa miesiące.

Aktualności

16 grudnia 2018 21:53 | Aktualności

Podziękowanie od zespołu "Szlachetnej Paczki" 

Podziękowanie od zespołu "Szlachetnej Paczki"

Kochani, zastanawialiśmy się co napisać Wam w tym momencie i nic lepszego nie przyszło nam do głowy.

ZERO, po prostu zero. Tyle rodzin pozostało  do wybrania w bazie Szlachetnej Paczki. A pamiętacie,  jeszcze 3 dni temu było ich ponad tysiąc.

To dzięki Waszej niesamowitej mobilizacji , Waszym wielkim sercom i Waszej sile przykładu i przekonywania, wszystkie rodziny otrzymają w tym roku mądrą i szlachetną pomoc. Wszystkie , prawie 17 tysięcy. To tak, jakbyście zostawili na Wigilijnym Stole 17 tysięcy dodatkowych talerzy.

Dziękujemy Wam za to.

Jesteście wspaniałymi, pięknymi ludźmi. Jesteście cudowni i macie moc zmieniania historii na dobre. Jesteście kochani. Przeżyjmy więc razem radość spełniania marzeń wielu skrzywdzonych przez los ludzi.

Teraz dzieją się cuda, ale one się nie zdarzyły. To Wy ich dokonaliście. Dzięki Wam – ludziom, którzy w podobny sposób rozumieją i czują, czym jest prawdziwa uważność i otwartość na drugiego człowieka, Szlachetna Paczka to mądra pomoc, która dociera do tysięcy potrzebujących!

To liczby, ale za tymi liczbami stoją historie. Historie dziesiątek tysięcy konkretnych osób – rodziców, którzy mimo przeciwności losu bohatersko walczą o lepszą przyszłość dla swoich dzieci, chorych i niepełnosprawnych, którzy nie poddają się i swoją postawą inspirują innych, samotnych seniorów, o których wszyscy zapomnieli, a oni i tak nie stracili nadziei i wiary w ludzi. Historie, które pomogliście zmienić na dobre. Dzięki Wam wszyscy oni będą mieli piękne święta.

Jesteśmy pewni, że Wy również.

Życzymy Wam tego z całego serca i dziękujemy.

 

Zespół Szlachetnej Paczki

Przeczytano: 167 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: