WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Życzymy wszystkim wspaniałych WAKACJI!!! Do zobaczenia za dwa miesiące.

Aktualności

17 grudnia 2018 19:20 | Aktualności

Podziękowania od opiekuna Klubu Wolontaryjnego "Iskierki"

              Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim  małym i dużym Wolontariuszom,  kochanym i  hojnym nauczycielom oraz wspaniałym rodzicom, składam najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za bezinteresowną pomoc we wszystkich akcjach wolontaryjnych organizowanych dla środowiska na terenie szkoły.

       W tym roku tych akcji było  więcej niż w latach poprzednich, ale i Wasza ofiarność była również większa. Po raz pierwszy przystąpiliśmy do projektu społecznego Szlachetna Paczka, który zrealizowaliśmy w 100% a może i więcej. Zakupiliśmy najpotrzebniejszą rzecz na Szlachetną Paczkę a mianowicie pralkę, dzięki temu, że tak hojnie wrzucaliście  do puszki pieniądze i zebraliśmy ich w sumie 664 zł. Przynosiliście produkty spożywcze, higieniczne, środki czystości. Przygotowaliśmy więc oprócz pralki  8 pudeł darów i przekazaliśmy na Szlachetną Paczkę dla potrzebującej naszej pomocy Pani Janiny. Ale oczywiście to nie wszystko. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy też mnóstwo darów do Domu Małego Dziecka, wykonaliśmy 2 paczki rodzinne, zebraliśmy 220 kg karmy dla zwierząt ze schroniska a nawet otrzymaliśmy 1 budę wykonaną przez Antosia i Pawła Banaszczyka. Kochani, to wszystko możliwe jest do wykonania tylko dzięki Wam. Dzięki temu, że macie piękne i szlachetne serca, dzięki temu, że macie przekazane najpiękniejsze i najcenniejsze wartości, między innymi miłość do drugiego człowieka.  Również  los zwierząt  nie jest Wam obojętny. Dziękuję Wam za wszystko co robicie. 

            Zaś na te nadchodzące święta  życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi. Niech ten mały szkolny wolontariat nadal będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym  pomagacie i często nawet oddajecie swoje pieniądze ze skarbonki, niech motywuje Was do dalszego działania i pamiętajcie, że dobro – Im więcej go dajecie, tym więcej dostajecie.

Za dobre serce, gotowość, oddanie, chęć i wolę służenia innym w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności,  wszystkim dziękuję i ślę najlepsze życzenia.

 

Opiekun Klubu Wolontariusza ISKIERKA i SK PCK

Małgorzata Tomaszewska

Przeczytano: 175 razy. Wydrukuj|Do góry