WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Życzymy wszystkim wspaniałych WAKACJI!!! Do zobaczenia za dwa miesiące.

Aktualności

18 grudnia 2018 17:49 | Aktualności

Spotkanie wigilijne emerytowanych nauczycieli z gminy Tuszyn

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły – czas radości i oczekiwania, ale także wspomnień i wzajemnych życzeń. Ich tradycją są wspólne spotkania przy świątecznym stole, dzielenie się opłatkiem i kolędowanie. Tak również stało się w naszej szkole. 

W poniedziałek,  17 grudnia,  w Szkole Podstawowej w Wodzinie Prywatnym  odbyło się spotkanie wigilijne dla emerytowanych nauczycieli z naszej gminy. Ciepłe, serdeczne życzenia, łamanie się opłatkiem, piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów i gości wprowadziły iście świąteczną atmosferę.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkoły, którzy w pantomimicznej inscenizacji przedstawili historię zbawienia, począwszy od Raju i nieposłuszeństwa pierwszych rodziców, przez Zwiastowanie i bezgraniczne zaufanie Maryi Bogu, Boże Narodzenie w stajence, do zaproszenia każdego z nas ponownie do utraconego Edenu. 

Życzenia przybyłym Seniorom złożyli obecni na spotkaniu dyrektorzy poszczególnych szkół z gminy Tuszyn. Tuż po nich nastąpiło łamanie opłatkiem i składanie świąteczno-noworocznych życzeń. Na koniec wszyscy zasiedli  przy pięknie udekorowanych  stołach aby  spożyć przygotowany poczęstunek oraz wspólnie kolędować.

Miłym akcentem były upominki wykonane dla przybyłych gości przez uczniów naszej szkoły.
Wszyscy obecni przeżyli wspaniałe chwile, które przybliżyły ich do radosnych Świąt Bożego Narodzenia.


 

 


Przeczytano: 361 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: