WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Życzymy wszystkim wspaniałych WAKACJI!!! Do zobaczenia za dwa miesiące.

Aktualności

01 grudnia 2018 19:32 | Aktualności

Andrzejki w szkole

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości (oczywiście wszystko to traktujemy z przymróżeniem okaMrugnięcie).

30 listopada Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów szkoły.

W tym dniu korytarz szkolny został zamieniony w "salę wróżb". Organizatorzy przemienili się w prawdziwe wróżki i wróżbitki.  Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc oraz kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Dużym powodzeniem wśród uczniów  cieszyły się ciasteczka z wróżbami. 

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.Śmiech

Przeczytano: 244 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: