WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::28 maja 2019r. spotkania wychowawców z rodzicami.::29 maja 2019r. w godz. 16.00-20.00 - zapraszamy na Festyn Rodzinny.

Aktualności

12 listopada 2018 15:37 | Aktualności

Rodzinny Śpiewnik dla Niepodległej

Rok 2018 jest szczególny, ponieważ obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszym kraju odbywa się wiele przedsięwzięć poświęconych temu wydarzeniu. Również szkoły w Wodzinie Prywatnym włączyły się w organizację działań niepodległościowych. Jednym z nich było wieczorne spotkanie 9 listopada na "Rodzinnym Śpiewniku dla Niepodległej", na którym uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi śpiewali pieśni i piosenki patriotyczne. Pomiędzy utworami dzieci i młodzież prezentowała wiersze, które napisali nasi uczniowie z okazji konkursu poetyckiego "Moja Niepodległa Ojczyzna".  Na początku spotkania Maria Plocek przedstawiła swoją zwycięską konkursową prezentację multimedialną "Drogi do niepodległości". W trakcie wydarzenia wspomnieniami z lat wojennych i powojennych podzielili się p. Eugeniusz Siniarski  i p.Jerzy Kowara.

"Rodzinny Śpiewnik dla Niepodległej" był wyjątkowym, wielopokoleniowym spotkaniem. Na długo pozostanie w naszej pamięci.

Przeczytano: 262 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Filmy: