WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::WAKACJE!!! WAKACJE!!! WAKACJE!!!

Aktualności

29 kwietnia 2018 11:23 | Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny

W dniu 26 kwietnia uczniowie klasy VI z wychowawczynią - panią Martą Goszczyńską - wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie. Dopingowali im uczniowie klasy V pod opieką  pani Ewy Błaszczyk.

Konkurs dotyczył problemów związanych z sięganiem przez ludzi (a głównie dzieci i młodzież) po substancje psychoaktywne. W swoich założeniach miał wzbogacić wiedzę młodzieży szkolnej na temat problemów alkoholowych, narkomanii i innych uzależnień, jak również nauczyć ważnych zachowań, promować zdrowe postawy oraz integrować klasę.

Dzięki elementom współzawodnictwa zaangażowani byli nie tylko uczniowie klasy VI, ale także koleżanki i koledzy, którzy im dopingowali. Poprzez różnorodność zadań, dynamikę i atmosferę konkursowo-happeningową  wszyscy obecni mieli umożliwiony rzeczywisty udział w programie. W wyniku realizacji zadań konkursowych, współzawodnictwa drużynowego, jak również świetnej zabawy, uczniowie naszej szkoły wykazali się wysokim poziomem wiedzy i niezwykłą zręcznością, co pozwoliło im zająć zaszczytne pierwsze miejsce

Przeczytano: 85 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: