WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::13-24.01.2020r. - FERIE ZIMOWE. ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO I BEZPIECZNEGO ODPOCZYNKU.

Uroczystość nadania imion szkołom

   Arcybiskup metropolita łódzki Władysław Ziółek był honorowym gościem uroczystości, jakie odbyły się 26 maja 2004 r. w Wodzinie Prywatnym w związku z uroczystością nadania imion szkołom:

Podstawowej imienia Królowej Jadwigi

Gimnazjum imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego          Na uroczystość przybyli: przedstawiciele władz wojewódzkich, gminnych, powiatowych i kościelnych; obecni byli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz okoliczni mieszkańcy i przedstawiciele Samorządów Uczniowskich z sąsiednich szkół.
          Na boisku szkolnym, arcybiskup odprawił uroczystą mszę polową, podczas której poświęcił oba sztandary, ufundowane przez rodziców uczniów.
          Po części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna, w której szkolni artyści w krótkich przedstawieniach przybliżyli postaci swoich patronów.
          Na zakończenie uroczystości w sali gimnastycznej szkoły, odbył się poczęstunek, gdzie w miłej i gościnnej atmosferze jeszcze długo rozprawiano o zakończonej przed chwilą ceremonii.

Zdjęcia: