WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :)

INNE KONKURSY

 R.SZ. 2015/2016

I miejsce w województwie oraz IV miejsce w Polsce dla zespołu Ekoiskierki w Ogólnopolskim konkursie: "Bateria pomysłów” 

I miejsce- D. Kapka, II miejsce – O. Siniarska, III miejsce- M. Kopańska, Maja Sochacka; wyróżnienia: M. Plocek, K. Gumola, A. Banaszczyk - Gminnym konkursie plastycznym ”600 lat Tuszyna, Władysław Jagiełło w historii Tuszyna” 

Oliwia Siniarska wyróżnienieMiędzyszkolnym konkursie plastycznym-”Bóg, Honor, Ojczyzna- Żołnierze wyklęci" 

III miejsce (Oliwia Siniarska, Krzysztof Gumola, Damian Kapka) w Gminnym konkursie wiedzy o Tuszynie

I miejsce- Jakub Miliński, wyróżnienie: N. Grochala, Maja Sochacka w Międzyszkolnym  konkursie   plastycznym „Jesteśmy  asertywni, jesteśmy  odpowiedzialni”

I miejsce w  powiecie – Natalia  Grochala  (zakwalifikowała  się  do  etapu wojewódzkiego) w Ogólnopolskmim  konkursie na  superwolontariusza

I  miejsce  w  powiecie (zakwalifikowanie  się  do  etapu  wojewódzkiego) na  najaktywniejsze  koło  wolontaryjne

R.SZ. 2014/2015

  •  uczniowie klasy IV - I miejsce  w ogólnopolskim konkursie na teatralną scenkę ekologiczną "Jedząc karpie, chronisz przyrodę"
  • Oliwia Siniarska, kl.IV - III miejsce w powiatowym konkursie "Odkryj w sobie Andersena"
  • Dominik Sobczak, kl.II - I miejsce w powiatowym konkursie "Ekologiczna choinka"
  • Maciej Bajdor, kl.II - wyróżnienie w powiatowym konkursie "Ekologiczna choinka"
  • uczniowie klasy VI - I miejsce w Miedzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym 
  • MARCEL RZEPECKI (KL. 0A)- III MIEJSCE (kategoria: prace przestrzenne)-  gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • JAGODA KMIECIK (KL. OA)III MIEJSCE  (kategoria: prace płaskie) - gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • NIKOLA OLSZEWSKA (KL.OA) - wyróżnienie, - gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • Drużyna z kl.VI - III miejsce w gminnym konkursie zoologicznym

R.SZ.2013/2014

  • Maria Plocek, Mateusz Krauza - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „ ODKRYWAMY TUWIMA”(konkurs literacko- plastyczny)
  • Roksana Nastarowicz- wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Zajączek wielkanocny"
  • I MIEJSCE – (0 A) NATALIA JABŁOŃSKA, JULIA GROCHALA (w kategorii solista/ duet przedszkolny) w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • I MIEJSCE- KLASA III (w kategorii zespoły kl.I- III) w Giminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • IV MIEJSCE Klaudia Kapka w TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
  • III MIEJSCE - Klaudia Kapka na szczeblu gminnym w TURNIEJU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
  • II MIEJSCE NA SZCZEBLU GMINNYM: JAKUB JÓŹWIK (KL. VI), KLAUDIA KAPKA (KL. VI), KATARZYNA GUMOLA (KL. VI)  Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

R.Sz. 2012/2013

  •  Wioletta Wrońska -laureatka etapu wojewódzkiego w Konkursie Recytatorskim "Strofy o Ojczyźnie"
  • Maria Plocek - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Kartka bożonarodzeniowa"
  •  Klasa I - I miejsce w gminnym konkursie kolęd i pastorałek w kategorii klas I-III
  •  Wioletta Wrońska - I miejsce w kategorii klas IV-VI w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Wiersze Juliana Tuwima"
  •  Jakub Osmulski - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"
  •  Julia Osmulska - I miejsce, Wioletta Wrońska - II miejsce  w kategorii klas IV-VI, Maria Plocek III miejsce w kategorii klas I-III  w wojewódzkim konkursie ekologicznym "Ekoszkoła"
  •  Julia Osmulska - II miejsce w kategorii klas IV-VI, Maria PlocekIII miejsce w kategorii klas I-III w gminnym konkursie "Moje rady na odpady"
  • Wioletta Wrońska - III miejsce w gminnym konkursie "Młodzież zapobiega pożarom"
  •  Bartosz Kopeć, Konrad Dorożyński, Adam Kafar - III miejsce w gminnym konkursie nt Bezpieczeństwa ruchu drogowego

I miejsce- K. Miliński, wyróżnienie: N. Grochala, Maja Sochacka.