WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::14 listopada (środa) - spotkania wychowawców z rodzicami uczniów (zapoznanie z wynikami nauczania)

INNE KONKURSY

 R.SZ. 2017/2018


I miejsce -
klasa VI - w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym

III miejsce - klasa V- w konkursie ruchu drogowego

I(klasa 5) i II (klasa 2) miejsce w turnieju Wiedzy o Tuszynie

I i III miejsce uczniowie kl.VII w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną

I i II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Mieć prawa to odpowiedzialna sprawa" 

II miejsce  w wojewódzkim konkursie "Nocne śpiewanie"

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Dla lasu, dla ludzi - z nami bezpiecznie"

Wyróżnienie w gminnym konkursie na palmę wielkanocną dla dzieci z oddziału przedszkolnego

R.SZ. 2016/2017  

XII miejsce w Polsce w I etapie i XIII miejsce w Polsce w ogolnopolskim Programie Czas na zdrowie pod hasłem "Aktywnie po zdrowie"

I miejsce - uczniowie klasy VI - w międzyszkolnym konkursie profilaktycznym

I miejsce:  gr.0A, klasa I, klasa IV - w międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Tuszynie

II miejsce - w gminnym konkursie "Dużo jem i zdrowo jem"

II miejsce klasa VI - w miedzyszkolnym Rajdzie MITOMANIA

R.SZ. 2015/2016  

I miejsce- D. Kapka, II miejsce – O. Siniarska, III miejsce- M. Kopańska, Maja Sochacka; wyróżnienia: M. Plocek, K. Gumola, A. Banaszczyk - Gminnym konkursie plastycznym ”600 lat Tuszyna, Władysław Jagiełło w historii Tuszyna” 

Oliwia Siniarska wyróżnienieMiędzyszkolnym konkursie plastycznym-”Bóg, Honor, Ojczyzna- Żołnierze wyklęci" 

III miejsce (Oliwia Siniarska, Krzysztof Gumola, Damian Kapka) w Gminnym konkursie wiedzy o Tuszynie

I miejsce- Jakub Miliński, wyróżnienie: N. Grochala, Maja Sochacka w Międzyszkolnym  konkursie   plastycznym „Jesteśmy  asertywni, jesteśmy  odpowiedzialni”

 

R.SZ. 2014/2015

  • Oliwia Siniarska, kl.IV - III miejsce w powiatowym konkursie "Odkryj w sobie Andersena"
  • uczniowie klasy VI - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym 
  • MARCEL RZEPECKI (KL. 0A)- III MIEJSCE (kategoria: prace przestrzenne)-  gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • JAGODA KMIECIK (KL. OA)III MIEJSCE  (kategoria: prace płaskie) - gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • NIKOLA OLSZEWSKA (KL.OA) - wyróżnienie, - gminny konkurs plastyczny "Kurczaczek wielkanocny"
  • Drużyna z kl.VI - III miejsce w gminnym konkursie zoologicznym

R.SZ.2013/2014

  • Maria Plocek, Mateusz Krauza - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „ ODKRYWAMY TUWIMA”(konkurs literacko- plastyczny)
  • Roksana Nastarowicz- wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Zajączek wielkanocny"
  • I MIEJSCE – (0 A) NATALIA JABŁOŃSKA, JULIA GROCHALA (w kategorii solista/ duet przedszkolny) w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • I MIEJSCE- KLASA III (w kategorii zespoły kl.I- III) w Giminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • IV MIEJSCE Klaudia Kapka w TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
  • III MIEJSCE - Klaudia Kapka na szczeblu gminnym w TURNIEJU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM
  • II MIEJSCE NA SZCZEBLU GMINNYM: JAKUB JÓŹWIK (KL. VI), KLAUDIA KAPKA (KL. VI), KATARZYNA GUMOLA (KL. VI)  Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej