WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::Pedagog szkolny oferuje swoją pomoc uczniom i Rodzicom- więcej informacji w zakładce "ZDALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA"

Zajęcia dodatkowe

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp

Rodzaj/nazwa zajęć

Prowadzący

Uczestnicy (klasa/grupa)

Termin (dzień tygodnia/godzina lekcyjna)

 

1.

ZKK (zajęcia kształtujące kreatywność)

K.Sporysiak

Klasa 5

Środa  13.40-14.25

2.

ZKUUS (zajęcia kształtujące umiejętność uczenia się)

K.Sporysiak

Klasa 7 ( cztery osoby)

Wtorek 7.10-8.55

3.

ZKK (zajęcia kształtujące kreatywnośc)

B.Kudaj

Klasa 3

Czwartek 11.50-12.35

4.

ZKK (Innowacja: Młodzi dziennikarze)

M. Goszczyńska

Klasa 7

Klasa 8

Poniedziałek 13.40-14.25

Czwartek 12.45-13.40

5.

ZDW (język polski)

M.Goszczyńska

Klasy 7/8 (co dwa tygodnie)

Wtorek 14.35-15.20

6.

Zajęcia rewalidacyjne

M.Goszczyńska

Klasa 5 (indywidualnie)

Wtorek, środa  7.30-8.00

Piątek  12.35-13.35

Klasa 6 (indywidualnie)

Środa 13.35-14.35

7.

ZKK (język angielski)

M.Tomaszewska

Klasa 3

Wtorek  8.00-8.45

8.

ZKK (matematyka)

R.Kłys

Klasa 6

Piątek 12.45-13.30

9.

ZKK (matematyka)

E.Błaszczyk

Klasa 4

Czwartek 10.45-11.30

10.

ZKK

I.Zielińska

Klasa 1

Czwartek 11.50-12.35

11.

Zajęcia rewalidacyjne

I.Zielińska

Julita Traczyk

Czwartek 12.35-13.35

12.

SKS

B.Mastelerz

Uczniowie z klas 1-8

Wtorek 13.40-15.10

Piątek  13.40-14.25

13.

Zajęcia rewalidacyjne

I.Rytych

Klasa 1 (indywidualnie)

Wtorek 8.45- 9.45

Piątek 10.40-11.40

14.

Zajęcia korekcyjne kompensacyjne

I.Rytych

Klasa 5 i 6 (co dwa tygodnie)

Poniedziałek 12.45-13.30

15.

Zajęcia logopedyczne

G.Krzymowska

Klasa 1 (indywidualnie)

Oddz. Przed. (grupowe)

Klasa I (grupowe )

Wtorek 7.55-8.40

Piątek 8.00-9.40

Piątek 10.45-11.30

16.

Zajęcia korekcyjne kompensacyjne

G.Krzymowska

Klasa 7/8  (grupowe)

Klasa 1 (indywidualnie)

Piątek 7.10-7.55

Piątek 11.50-12.35

17.

Zajęcia  rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

G.Krzymowska

Klasa 5/6 (grupowe)

Piątek 12.45-13.30


                      

K.Sporysiak

 

K.Sporysiak

 

B.Kudaj

 

M. Goszczyńska

 

M.Goszczyńska

 

M.Goszczyńska

 
 

M.Tomaszewska

 

R.Kłys

 

E.Błaszczyk

 

I.Zielińska

 

I.Zielińska

 

B.Mastelerz

 

I.Rytych

 

I.Rytych

 

G.Krzymowska

 

G.Krzymowska

 

G.Krzymowska