WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY :) ::W zakładce KOMUNIKATY informacja dotycząca postępowania w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz informacje z Gminy Tuszyn w sprawie segregacji odpadów.::27 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty w przedszkolu (więcej informacji w Aktualnościach)::W zakładce REKRUTACJA informacje nt składania "Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego" w formie elektronicznej.

Podręczniki na rok szkolny 2019/2020

 

Szkolny zestaw podręczników obowiązujący

w Szkole Podstawowej im.  Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym w roku szkolnym 2019/2020

 

 

KLASA  I

 

Podręczniki do klasy pierwszej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. (Podręcznik + zeszyt ćwiczeń) red. Ks.J.Szpet, Wyd.św.Wojciech

 

KLASA  II

 

Podręczniki do klasy drugiej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Kochamy Pana Jezusa (Podręcznik + zeszyt  ćwiczeń),red. Ks. J.Szpet, D.Jackowiak.,Wyd.św. Wojciech

 

KLASA  III

 

Podręczniki do klasy trzeciej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Przyjmujemy Pana Jezusa (Podręcznik + zeszyt ćwiczeń), red. Ks. J.Szpet, D.Jackowiak. Wyd.św. Wojciech

 

KLASA  IV

 

Podręczniki do klasy czwartej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Jestem chrześcijaninem.  Red.ks.J.Szpet, D.Jackowiak,  Wyd. św.Wojciech

 

KLASA  V

 

Podręczniki do klasy piatej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Wierzę w Boga, Red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak, Wyd. św. Wojciech

 

KLASA VI

 

Podręczniki do klasy szóstej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Wierzę w Kościół, red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak.  Wyd. św. Wojciech

 

KLASA VII

 

Podręczniki do klasy siódmej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019r.

Religia: Spotkanie ze słowem, red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak.  Wyd. św. Wojciech

 

KLASA VIII

 

Podręczniki do klasy ósmej są finansowane przez MEN.  Rodzice nie kupują podręczników. Uczniowie wypożyczą podręczniki w szkole we wrześniu 2019 r.

Religia: Aby nie ustać w drodze, red. Ks.J.Szpet, D.Jackowiak.  Wyd. św. Wojciech